UŠÍ OBSAZENÍ

Radek Škeřík - piano

          Mým hlavním nástrojem sice je akordeon, ale i klávesy jsou občas potřeba. A tak oba nástroje používám jak v jazzu, kde se pohybuju nejvíc, tak i v kapelách jiných žánrů, která se snaží bavit lidi i sebe dobrou muzikou. Uši mě zbavily studu ze zpívání, a tak se tady s velkou radostí pokouším kromě hraní na klávesy taky chytat různé druhé a třetí hlasy, aby byly písničky barevnější.

          S drzostí jsem se před lety pustil do úprav různých skladeb pro Uši i jiné své kapely, a postupem času se tohle upravování (aranžování) stalo hlavní náplní mých volných večerů. Vedle kapel, kde hraju (Uši, Pirate Swing Band, nChant Jazz, Two Towers Hulu Jazz, Bigband Jiřího Pavlíka), píšu i pro jiné kapely a orchestry. Moje noty lze najít na pultech Divadla Semafor, Východočeského divadla v Pardubicích, Bigbandu Českého rozhlasu, Bigbandu Felixe Slováčka a dalších.

            Největší radost mi ale dělá můj mládežnický akordeonový orchestr Safari. Ten vedu v rámci svého hlavního zaměstnání, kterým je učitelování v ZUŠ Střezina v Hradci Králové.

Míša Račáková - zpěv

               Míša se narodila do hudebni rodiny. Ve čtyrech letech začala hrát na klavír a zpívat v ZUŠ v Opočně a následně ve svých 14 letech začala jako zpěvačka ve své úplně prvni kapele Music Dynamic.
              Nasledovalo studium hudební specializace na SPgS v Litomyšli, působení v kapelách Fantasy Music, Antares, Galileo Band, Holiday express a Pink Floyd revival. V letech 2009 - 2016 měla souvislá angažma na zaoceanských lodích s kapelami Shipping wizards a Blue Express band. 
           Dále zkušenosti v divadle (Kalich - Jack Rozparovač) show programy jako je Abba, Dreamgirls, Rock the boat, Cher show aj.
Ve 28 letech se rozhodla založit rodinu, ale zpívání na hřebík rozhodně nepověsila. Stále aktivne “zaskakuje” v nejrůznejších hudebnich uskupeních, létá po světě a stále čerpá nové hudebni poznatky a zkušenosti.
              V současné době vystupuje v show time kapele Timbre music a je sólovou zpěvačkou kapely UŠI music band z Pardubic.
Zije v Praze.

  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

© 2023 by The New Frontier. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now